O nás Kariéra

Nabídka pracovní pozice - inspektor kvality

Společnost CEESES s.r.o., člen skupiny MAENTIVA s dvacetiletou tradicí v poskytování služeb zákazníkům hledá do svého týmu uchazeče na pozici: INSPEKTOR KVALITY

Místo výkonu práce: Magna Cartech – České Velenice

Popis pracovní pozice

  • Zajišťovat kontrolu výrobků dle standardů automobilového průmyslu
  • Monitorovat, zpracovávat a připravovat pro další práci výsledky kontrol
  • Zajišťovat spokojenost zákazníka kontrolou výrobku včas a v požadované kvalitě
  • Pracovat v souladu se zásadami bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

Nabízíme

  • 130 Kč/hod
  • Plně hrazené ubytování bez doplatku
  • Plně dotované svozové autobusy na pracoviště
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Zajímavou a různorodou práci zejména v automobilovém průmyslu
  • Možnost kariérního růstu
  • Profesionální přístup
  • Možnosti čerpání záloh

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Dobrý zdravotní stav s důrazem na zrak
  • Časovou flexibilitu
  • Schopnost vyplňovat jednoduchou evidenci
  • ZODPOVĚDNOST!
  • Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • Znalost cizího jazyka výhodou

Kontaktní telefon: +420 724 414 089