freight-bw

Globální spediční služby, integrovaná logistika a celní služby

MAENTIVA disponuje v rámci regionu CEE týmem odborníků z oblasti komplexní logistiky, kteří jsou připraveni zajišťovat klientům služby integrované logistiky a globálních spedičních a celních služeb. 

Realizujeme mezinárodní pohyb zboží mezi obchodními a výrobními subjekty prostřednictvím pozemních, leteckých, námořních a železničních přeprav. Nabízíme komplexní logistická řešení organizující celý dodavatelský řetězec od přeprav, přes skladování a distribuci až po řízení toku informací prostřednictvím vlastních informačních technologií, které vyvíjíme přímo pro řízení procesů 3PL a 4PL. Mezi další poskytované služby patří přepravní pojištění, celní služby, Intrastat, finanční služby a poradenství v přepravě, logistice a mezinárodním obchodě.

Oblasti našeho zaměření jsou automobilový průmysl, elektrotechnický průmysl, potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl a strojírenství.

MAENTIVA Cargo, a.s., která je ovládána MAENTIVA Management, a.s. vlastní obchodní podíly v portfóliových společnostech specializovaných na  poskytování globálních služeb v oblasti pozemní, letecké, námořní dopravy a integrované logistiky. Základní kapitál společnosti činí 76 mil. Kč.